KUR sport

Internetový obchod pro velké i malé sportovní nadšence
https://www.kursport.cz

Klient:

KUR SPORT

Projekt:

Tvorba rozsáhlého e-shopu www.kursport.cz. Prezentace jednotlivých prodejen, automatizace napojením na ekonomický systém Pohoda.

Jak jsme pomohli:

Stvořit pro KUR SPORT e-shop o tisících položkách byla pro nás skutečná výzva. Vznikl tak moderní prodejní kanál s prezentací jednotlivých prodejen KUR SPORT. Obchod jsme navázali na ekonomický systém Pohoda. E-shop je výraznou podporou v doprodeji zlevněných produktů.

Nyní je obchod automatizovaný, což klientovi výrazně ulevilo v klasických administrativních úkonech spojených s pohyby zboží v externím skladu. Vzhledem k aktivní dlouhodobé spolupráci s klientem máme možnost webové stránky pravidelně vylepšovat. V poslední době tak dolaďujeme personalizaci obsahu nebo dodatečnou responsivní úpravu webu pro jeho širší využití na mobilních telefonech či tabletech.

} } }

Máte také e-shop o mnoha položkách? Dělá vám jeho správa potíže? Přejete si ho zpřehlednit, zlepšit, zmodernizovat či napojit ekonomický systém? Pomůžeme Vám! Vyplňte a odešlete poptávkový formulář, ozveme se vám obratem zpět.

kontaktujte nás