HUSKY CZ

Svět outdooru na jednom místě
https://www.huskycz.cz

Klient

HUSKY CZ

Projekt

Kompletní tvorba nového e-shopu www.huskycz.cz. Následný průběžný vývoj, vylepšování a podpora v rámci dlouhodobé úzké spolupráci týmů HUSKY a CloudSailor. Součástí je vznik sesterských e-shopů www.huskysk.sk a www.huskyeu.eu.

Jak jsme pomohli

S klientem HUSKY CZ spolupracujeme již nějakou dobu. Na úplném začátku jsme dali dohromady nové řešení již fungujícího e-shopu s oblíbeným vybavením pro outdoor. Obchod nyní funguje na základě napojení na naše řešení a na ekonomický systém Helios. Huskycz.cz jsme vytvářeli tak, aby byl uživatelsky co nejpříjemnější. Výsledkem je funkční, graficky přitažlivý web s jednoduchými a srozumitelnými texty. Obchod je provázán s rekomendačním systémem recombee.eu. Tento systém v rámci e-shopu umožňuje personalizaci obsahu, což prokazatelně zvýšilo počet objednávek o 5-7%.

V současné době naše spolupráce úspěšně pokračuje. Pro HUSKY CZ testujeme, přidáváme a upravujeme prvky, díky kterým výkonost webových stránek stále roste. Tím ale zdaleka nekončíme. V rámci spolupráce zajišťujeme také efektivní online marketing.  

} } }

Pokud to pro vás tvorbou e-shopu nekončí a chtěli byste i něco víc. Umíme to! Nebuďte na to sami, pomůžeme s rozvojem, podporou a jinými nezbytnostmi. Vyplňte a odešlete poptávkový formulář, ozveme se vám obratem zpět.

kontaktujte nás