GEOmall

E-shop pro všechny zahradníky a stavaře
https://www.geomall.cz

Klient:

GEOMAT s. r. o

Projekt:

Celková změna stávajícího e-shopu www.geomall.cz a jeho slovenské odnože www.geomall.sk. Propojení na ekonomický systém Money umožňuje online synchronizaci dat.

Jak jsme pomohli:

Automatizace a rozsáhlé předělání internetového obchodu se zahradnickým a stavebním sortimentem byla hlavním cílem projektu. Důvodem rozhodnutí pro tak velkou změnu byla skutečnost, že se klient orientuje na B2C i B2B prodej, což s sebou přináší i velkou administrativní zátěž.

Obchod Geomall jsme postavili na zbrusu nové, vizuálně atraktivní, responsivní grafice pro chytré mobilní telefony a tablety. Pro koncové zákazníky jsou teď stránky daleko přehlednější. Naše řešení, se kterým jsme tento e-shop propojili, umožňuje provázání s ekonomickým systémem Money. Je tak chytře vyřešena automatizace, kdy se optimálně a snadno synchronizují produkty, ceny, sklady, zákazníci či objednávky. To přináší kýžený cíl spolupráce, tedy výraznou úsporu času a celkové uživatelské zpříjemnění.

} } }

Je pro vás automatizace také zásadním krokem dál? Potřebujete zjednodušit rutinní práci a odstranit zdlouhavé každodenní administrativní úkony? Jsme tu pro Vás! Vyplňte a odešlete poptávkový formulář, ozveme se vám obratem zpět.

kontaktujte nás